سنگ کورین برای دستیابی به یک آشپزخانه صاف و صیقلی

کورین در آشپزخانه مدرن

افراد مختلف دارای سلیقه­ های متفاوتی برای طراحی داخلی آشپزخانه­ های خود هستند. صفحات سنگ کورین با دارا بودن طرح و رنگ­های مختلف می­تواند در اجرای مدلهای مختلف آشپزخانه از جمله مدرن، معاصر و مینیمالیست کمک شایانی به این افراد نماید. گروه موکا استون بعنوان با سابقه­ ترین فروشنده و اجرا کننده سنگ­های کورین در این مسیر همراه  شما خواهد بود.

سنگ کورین به افرادی که سلیقه ­های متفاوت در مورد فضای داخلی دارند، کمک می­کند تا چیزی که در ذهن تصور می کنند به واقعیت تبدیل کنند. نیازمندی­های سبک­ های مختلف مورد استفاده در فضای داخلی کمی متفاوت است. اگر شما بدنبال داشتن یک آشپزخانه با ظاهر صاف و صیقلی و تمیز هستید، سنگ کورین در رسیدن به این هدف به شما کمک می­کند. طرح های متنوع ما گزینه­ هایی برای هر فرد با سلیقه خاص خود دارد.

تنوع رنگ در کورین
تنوع رنگ در کورین

استفاده از سنگ کورین در طرح­های مدرن

سنگ کورین به خلق یک آشپزخانه با سبک مدرن کمک شایانی خواهد کرد. خیلی از افراد وقتی در مورد فضای داخلی مدرن فکر می ­کنند یک طرح سیاه وسفید خشن و ناملایم را در ذهنشان تصور می­کنند.

این درجه خاکستری بودن فضای داخلی به عصر حاضر بر می­گردد. فضای داخلی مدرن واقعی در نیمه دوم قرن بیستم بعنوان یک تفکر پیشگام در نظر گرفته شده است. در حالیکه دو سبک مدرن و معاصر اشتراکاتی باهم دارند، طراحی داخلی مدرن دارای تنالیته خاکستری می­باشد.

به این معنی که استفاده از چوب برای قفسه بندی و نیز استفاده از رنگ­هایی مانند نارنجی سوخته یا فیروزه­ای بعنوان رنگ تاکیدی در این سبک مورد استفاده قرار می­گیرند.

اگر بدنبال آشپزخانه واقعا مدرن هستید، رنگ­های انتخابی سنگ کورین شرکت ما به شما کمک می­کند. موکا استون رنگ سفید و سیاه خالص و همچنین رنگ­های متناسب با زمینه مدرن را به شما ارائه می­دهد.

دامنه رنگ­های نارنجی، آبی و سبز یک رنگ مملوس به آشپزخانه مدرن می­دهند. وجود لبه­ های منحنی یک بخش متداول در طراحی مدرن هستند. استفاده از پیشخوان­ های منحنی به جریان و زیبایی فضای داخلی  بسیار کمک می­کند. بعلاوه ما قادر به خلق پیشخوانهای جذاب منحنی نیز می­باشیم.

کورین مدرن

سنگ کورین در طراحی­های معاصر

اگر بدنبال این هستید که حس طراحی معاصر را به آشپزخانه خود بیاورید، سنگ کورین تنها چیزیست که شما به آن نیاز دارید.

یکی از گزینه­ ها برای طراحی، الگوهای طبیعی سنگ­ها هستند، طرح­های ساده نیز بسیار مناسب طراحی آشپزخانه­ های معاصر می­باشد. تجهیز پیشخوان با کابینت سفید یا سیاه خالص مطمئنا آشپزخانه شما را ساده و براق جلوه می­دهد.

عدم وجود طرح می تواند پیغام دهنده جریان یک نسیم که در آشپزخانه شما باشد که محیط را تر و تازه می­کند. پیشخوان های سیاه و سفید در آشپزخانه معاصر مانند یک بوم نقاشی عالی جهت پررنگ کردن  قسمتی از دکوراسیون عمل می­کند. گل های قرمز روشن و یا یک مجسمه طلائی می­تواند یک تضاد فوق العاده ایجاد کند. بدون توجه به سبک دکور، رنگ سیاه و سفید خالص یک پس زمینه عالی محسوب می­شود.

سنگ کورین در آشپزخانه

سنگ کورین در طرح­های مینیمالیست

صفحه کورین علاوه بر دو طرح ذکر شده در طرح­های مینیمالیستی هم کاربرد دارد. در حالیکه طرح های مدرن و معاصر هر دو بعنوان طرح مینیمال مورد توجه ­اند، مینیمالیسم یک نوع طراحی است که هر دو نوع  طرح را در خود دارد. مینیمالیسم، نور و تنالیته های خنثی همچنین طرحهای طبیعی مثل گیاهان، سنگها و الیاف را به ارمغان میاورد. مینیمالیسم به معنی ایجاد احساس سادگی، تمیزی و باز بودن فضا است. توصیه ما برای یک آشپزخانه با طرح مینیمالیست استفاده ازسنگ­های سفید روی سطح پیشخوان می­باشد. در اینجا موکا استون سنگ کورین­ با طرح­هایی که مشابه سنگ های طبیعی هستند را به شما پیشنهاد می­دهد که به خوبی با یک محیط با طرح داخلی مینیمالیستی سازگار است. رنگ پایه سفید احساس باز و روشن بودن را در فضا ایجاد می­کند در حالیکه طرح­های سنگ طبیعی بدلیل دارا بودن بافت، سبب ایجاد تضاد در برخی بافت­ های داخلی می­شود.

سنگ کورین طرح سنگ طبیعی

سنگ کورین پیشنهاد موکا استون به شما

مهم نیست که قصد دارید از چه نوع طراحی برای آشپزخانه­ تان استفاده کنید، سنگ کورین تنها چیزیست که شما برای طراحی آشپزخانه­ تان به آن نیاز دارید. اگر قصد سفارش سنگ کورین را دارید یا بدنبال جواب برای سوالاتتان هستید می­توانید از طریق شماره­ تماس  ۰۲۱۸۸۶۸۲۹۶۶ و آدرس ایمیل info@mokastone.ir با ما ارتباط برقرار کنید. خوشحال می­شویم در پیدا کردن چیزهایی که نیاز دارید به شما کمک کنیم و افکارتان را به واقعیت تبدیل کنیم.

امتیاز این مطلب post

درباره نویسنده: موکا

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *