سنگ کورین رگه دار – جدیدترین صفحه کورین طرح سنگ کوارتز

صفحه کورین رگه دار

سنگ کورین رگه دار ، اولین و جدیدترین طرح صفحه کورین همچون سنگ طبیعی یا سنگ کوارتز

سنگ کورین رگه دار

یکی دیگر از جدیدترین و منحصربفردترین مدلهای سنگ کورین، نمونه رگه دار این سنگ است که با حفظ تمام ویژگی های کورین نمایی از سنگ های طبیعی و کوارتز را دارا می باشد.

کورین طرح کوارتز

این کدهای جدید باعث شده تا تمام سلایق را پوشش دهیم.

با توجه به اینکه کورین در ظاهر ماهیتی با دانه بندی ریز، متوسط یا درشت دارد کسانی که در پی خرید سنگ طبیعی یا سنگ کوارتز (بدلیل رگه دار بودن طرح) هستند، می توانند با انتخاب این نمونه های جذاب هم از خواص فوق العاده کورین همچون : آنتی باکتریال بودن – ترمیم پذیری – یکپارچه بودن (بدون مشاهده حتی کوچک ترین خط درز و چسب و …) بهره شوید و همچنین مهمتر از همه این موارد با هزینه بسیار پایینتر و مقرون بصرفه پروژه خود را تحویل بگیرید.

قابلیت عبور نور

یکی از ویژگی های فوق العاده این سنگ قابلیت عبور نور است.کورین با عبور نور

این کدهای جذاب نور را از خود عبور می دهند، در این صورت شما با انتخاب این مدل سنگ ها می توانید با یک تیر دو نشان زده بدین سان که تنها با روشن و خاموش کردن کلید برق دو کار کاملا متفاوت داشته باشید.

ابعاد ویژه

همانطور که میدانید تمامی برندهای کورین (سالید سرفیس) محصولات و صفحات خود را در عرض ۷۵ سانتی متر تولید میکنند.

این مدلهای رگه دار علاوه بر عرض ۷۵ سانتی متری، با عرض ۹۵ سانتی متر نیز بصورت سفارشی قابل تولید می باشند که این ویژگی موجب یکپارچه تر شدن سطوحی که نیاز به عرض بیشتری دارند (مانند : جزیره ها، اوپن آشپزخانه ، کانترها و … ) خواهد شد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

درباره نویسنده: موکا

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *