سنگ کورین آتیستون – معرفی شرکت و نمونه سمپل کورین آتیستون

کورین آتیستون

سنگ کورین آتیستون (Atistone Solid Surface) تحت نظارت و کنترل مستمر شرکت MC2=Consulting از کشور اسپانیا تولید می گردد و به دلیل مهندسی دقیق و کیفیت بالای تولیدات، محصولات آتیستون در بین برندهای کورین ایرانی توصیه می شود.

گواهینامه معتبر شرکت آتیستونتاریخچه شرکت آتیستون

شرکت بهین ساخت الوند در سال ۱۳۸۵ تاسیس گردید. پس از یک سال مطالعات و تحقیق در مورد سنگ مصنوعی بر پایه رزین و انتخاب تکنولوژی مربوطه، در سال ۱۳۸۶ شرکت به ثبت رسید.

بنای احداث کارخانه ای با ۳۰۰۰ متر مربع سالن و ۵۰۰ متر مربع فضای اداری و آزمایشگاه در شهرک صنعتی ویان واقع در استان همدان گذاشته شد.

کارخانه بهین ساخت الوندابتدای سال ۱۳۸۶ خط تولیدی به طول ۲۰۰ متر مربوط به سنگ های مهندسی کوارتز و کورین نصب و کارشناسان اسپانیایی تکنولوژی مربوطه را به کارشناسان این شرکت انتقال و تولید آزمایشی از اواسط همان سال آغاز گردید.

خوشبختانه با همت کارشناسان و موسسان این شرکت به سرعت کد های رنگی متنوع و بی نظیری فرمول گذاری شد و از اواسط سال ۱۳۸۸ تحت برند آتیستون آماده عرضه به بازار گردید.هم اکنون به حول قوه خداوند شرکت بهین ساخت الوند ضمیه اشتغال بیش از ۵۰ نفر از هم میهنان عزیر را به طور مستقیم و حدود ۲۰۰ نفر به طور غیر مستقیم فراهم نمونه و همچنان مصمم به ارائه ایده های نوین و خلاقیت در تولیدات آتی شرکت می باشد.

منبع : atistone.com